phone +48 33 813 90 00 phone infolinia 801 62 62 84

Alpenhotel **** Bergcristall - dojazd własny

Podobne oferty

Symbol oferty: 5444559/111
Alpenhotel  Bergcristall - dojazd własny
Alpenhotel  Bergcristall - dojazd własnyAlpenhotel  Bergcristall - dojazd własnyAlpenhotel  Bergcristall - dojazd własnyAlpenhotel  Bergcristall - dojazd własnyAlpenhotel  Bergcristall - dojazd własnyAlpenhotel  Bergcristall - dojazd własnyAlpenhotel  Bergcristall - dojazd własny

Położenie

Nowy hotel dobrego samopoczucia, drugi leżący najbliżej lodowca Stubai, położony przepięknie w Volderau. Bezpośrednia bliskość natury i wyjątkowy widok na lodowiec Stubai sprawią, że Twój urlop będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dojazd

Samochodem
Od Innsbrucka ok. 30 min. przez autostradę Brenner, zjazd Schönberg. Dalej przez Mieders, Telfes, Fulpmes i Neustift do Voldereau. Albo od Innsbrucka bez dodatkowej opłaty autostradowej, ok.45 min., starą krajową drogą na Brenner, do zjazdu na Schönberg. Dalej przez Mieders, Telfes, Fulpmes i Neustift do Voldereau.

Szczegółowy plan dojazdu z Neustift (centrum) do Hotelu Bergcristall w Volderau
Z centrum Neustift należy jechac mijając kościół z lewej strony, w kierunku lodowca Stubaier Gletscher. Po ok. 6 km za Neustift dojedziecie Panstwo do Volderau, hotel znajduje się po lewej stronie.

Basen

Kryty basen z wyjątkowym widokiem panoramicznym na lodowiec. Można skorzystać z prysznica strumieniowego, ławki do masażu, jetstream… cudowna łąka znajduje się bezpośrednio przed basenem.

Sauna

Oferujemy saunę, biosaunę i łaźnię parową, a także również jacuzzi ze świeżą wodą i zapachami aromatycznymi. Odświeżenie zapewniają najczystsza woda źródlana i oferta naszego baru herbacianego.

Sala fitness

Nasza sala fitness jest wyposażona w nowoczesny sprzęt. Dzięki temu trening jest przyjemnością! Po treningu relaks w salonie masażu i w solarium.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA
2018-03-24 - 2018-03-31
(Sobota - Sobota)
8 katalogowa 1816 PLN = 427 EUR zarezerwuj
2018-03-31 - 2018-04-07
(Sobota - Sobota)
8 katalogowa 1816 PLN = 427 EUR zarezerwuj


Przejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony