phone +48 33 813 90 00 phone infolinia 801 62 62 84

Ski Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La Rosiere

Podobne oferty

Symbol oferty: 5449996/111
Ski Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La Rosiere
Ski Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La RosiereSki Safari Dolina Aosty Cervinia Monterosa La Thuile Courmayeur Pila z opcją Zermatt, La Rosiere

Program

Dzień 1
Zbiórka uczestników po południu. Nocny przejazd do Włoch.

Dzień 2
Przerwa w Bergamo. Krótki spacer po starówce BERGAMO, czas wolny, poczęstunek. Transfer do doliny Aosty - SAINT VINCENT. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja. Przywitanie się i omówienie programu wyjazdu w barze z degustacją lokalnych win. Nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Transfer na stoki narciarskie CERVINIA. Całodzienna jazda. Lunch na stoku. Transfer do hotelu. Spa & wellness w hotelowym centrum odnowy biologicznej. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 4
Śniadanie. Transfer na stoki narciarskie Mt Blanc - COURMAYEUR z możliwością zjazdu do francuskiego CHAMONIX. Lunch. Po nartach opcjonalnie przejazd na termy PRE SAINT DIDIER. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. Transfer na stoki MONTEROSA. Całodzienna jazda z przerwą na lunch. Czas wolny na zakupy w centrum handlowym. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 6
Śniadanie. Transfer na stoki Mt. Blanc - LA THUILE z opcją jazdy we francuskiej stacji narciarskiej LA ROSIERE. Lunch. Po całodziennej jeździe na nartach krótki odpoczynek na lampkę wina lub piwo w miejscowym barze w La Thuile. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Transfer do stolicy doliny Aosty na stoki narciarskie PILA. Lunch. Po nartach czas wolny na zakupy w Aosta. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 8
Śniadanie. Transfer na stoki CERVINIA z opcją przejazdu do Szwajcarii do ZERMATT. Po całodniowej jeździe krótki odpoczynek w Cervini w miejscowym pubie. Transfer do hotelu. Obiadokolacja. Wieczorem podsumowanie wyjazdu. Nocleg.

Dzień 9
Śniadanie. Wyjazd do Polski. W porze obiadowej drobna przekąska - lunch. Nocny Przejazd do Polski

Dzień 10
Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Świadczenia

Cena zawiera:
przejazd w dwie strony
7 śniadań
7 obiadokolacji
6 lunchów, w tym 2 lunch podróżne (drobna przekąska)
6 transferów na stoki narciarskie
4 wieczorki degustacja win i lokalnych piw
karnet narciarski 6-dniowy: 1 x Cervinia, 1 x Cervinia z Zermatt, 1 x La Thuile z La Rosiere, 1 x Courmayeur z Chamonix, 1 x Pila, 1 x Monterosa
ubezpieczenie NW KL SKI
korzystanie z centrum spa & wellness
napoje do obiadokolacji w limicie 1 l wina, 1 l wody mineralnej
opłatę klimatyczną miejscową

Kolejność realizacji programu i zakres może ulec zmianie w zależności od warunków atmosferycznych i samej organizacji. Organizator nie zwraca kosztów niezrealizowanych karnetów narciarskich.

Proponujemy hotele

Alla Posta**** sieci Best Western
De La Ville****
Paradise Wellness****
Parc Hotel Billia****
Relais du Foyer***
Zakwaterowanie w wyżej wybranych hotelach.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bielsko-BiałaBP stacja ul. Warszawska19:00
GliwicePlac Piastów17:00
KatowicePlac Oddziałów Młodzieży Powstańczej18:00
KrakówBP/KFC Josepha Conrada 8117:00
Wrocław2BP stacja ul. Karkonoska16:00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA
2018-03-23 - 2018-04-01
(Piątek - Niedziela)
10 katalogowa 4000 PLN zarezerwuj
2018-03-30 - 2018-04-08
(Piątek - Niedziela)
10 katalogowa 4000 PLN zarezerwuj


Przejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony