phone +48 33 813 90 00 phone infolinia 801 62 62 84

Skisafari Pitztal - Kaunertal - Stubai - Soelden - Oetztal

Podobne oferty

Symbol oferty: 5448339/111
Skisafari Pitztal - Kaunertal - Stubai - Soelden - Oetztal
Skisafari Pitztal - Kaunertal - Stubai - Soelden - OetztalSkisafari Pitztal - Kaunertal - Stubai - Soelden - OetztalSkisafari Pitztal - Kaunertal - Stubai - Soelden - OetztalSkisafari Pitztal - Kaunertal - Stubai - Soelden - OetztalSkisafari Pitztal - Kaunertal - Stubai - Soelden - Oetztal

Pitztal

Znany i bardzo nowoczesny resort narciarski położony w południowo-zachodniej części Tyrolu w Austrii. Pitztal położony jest w bocznym odgałęzieniu Doliny Inn, bardzo długiej doliny, około 40 km długości i różnicy poziomu drogi dojazdowej ponad 1000 m. Krajobraz zmienia się niesamowicie. Na dole są łąki, ogrody, pola, a na górze wysokogórski klimat z lodowcem. Jest to najwyżej położony teren narciarski w Austrii - Pitztaler Gletscher. Panują tu doskonałe warunki narciarskie. Tereny narciarskie sięgają Hinterer Brunnerkogel 3440 m n.p.m. Znajduje się tu najnowocześniejsze kolejka podziemna Pitz Express (3 km długości), która w ciągu 9 minut wywozi ponad 200 narciarzy na wysokość 2800 m n.p.m.
W okolicy: Aqua Dom w Laengenfeld.

Program

Dzień 1
Wyjazd z miejsc zbiórki. Nocny przejazd przez Czechy, Austrię. W autokarze projekcja filmów reklamowych z Alp.
Dzień 2
Przyjazd do Austrii. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny. Krótki spacer aklimatyzacyjny z treningiem - rozgrzewką. Obiadokolacja. Spotkanie organizacyjne, omówienie programu i jazdy na nartach. Nocleg
Dzień 3
Śniadanie. Wyjazd na narty skibusem. Wjazd kolejką podziemną Pitz Express. W ten dzień wyjedziemy na 2840 m n.p.m. Podejdziemy na najwyżej położonej kaplicy na Pitztal. Następnie koleją linową udamy się na najwyższy szczyt Pitztal i austriackich lodowców narciarskich - Hinterer Brunnenkogel (3440 m n.p.m.), skąd rozpościera się najpiękniejsza panorama na Alpy (Pitz Panorama 3440 m np.p.m.). Jazdę na nartach rozpoczniemy od zjazdu jedną z czerwonych tras narciarskich. W ten dzień szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Powrót do hotelu. Krótki spacer z treningiem rozluźniającym - rozgrzewką. Obiadokolacja. Po obiadokolacji analiza jazdy narciarskiej na projektorze. Wieczór integracyjny. Nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Wyjazd na narty skibusem. Wjazd kolejką linową na Grubenkopf (2800 m n.p.m.) - teren narciarski w dolinie Pitztalu - Riflsee (z uroczym jeziorkiem). Ze szczytu Grubenkopf będziemy podziwiali panoramę na lodowiec Pitztal i najwyższy szczyt WIldspitze (3774 m n.p.m. ). W ten dzień szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Powrót do hotelu. Krótki spacer z treningiem rozluźniającym - rozgrzewką. Obiadokolacja. fakultatywny wyjazd do Längenfeld - Aqua Dome. Analiza jazdy narciarskiej na projektorze. Nocleg.
Dzień 5
Śniadanie. Wyjazd na narty skibusem. Jazda narciarska w regionie narciarskim Kaunertal. Szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Jazda na tyczkach - przygotowania do zawodów. Powrót do hotelu. Krótki spacer z treningiem rozluźniającym - rozgrzewką. Obiadokolacja - wieczór regionalny - tyrolski. Nocleg.
Dzień 6
Śniadanie. Wyjazd na narty skibusem. Jazda narciarska w regionie narciarskim Stubai. Szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Powrót do hotelu. Krótki spacer z treningiem rozluźniającym - rozgrzewką. Obiadokolacja. Wieczorny spacer z pochodniami. Nocleg.
Dzień 7
Śniadanie. Wyjazd na narty skibusem. Jazda narciarska w regionie narciarskim Soelden - Oetztal. Szkolenie narciarskie obejmuje: objazd tras z instruktorem narciarskim, zapoznanie się z terenem, następnie szkółka narciarska obejmująca doskonalenie techniki jazdy z amatorską wideo rejestracją i zdjęciami. Jazda indywidualna - czas wolny. Powrót do hotelu. Krótki spacer z treningiem rozluźniającym - rozgrzewką. Obiadokolacja. Dyskoteka. Nocleg.
Dzień 8
Śniadanie. Wjazd kolejką podziemną Pitz Express. Pamiątkowe zdjęcie grupy na Pitztalu. Szkolenie narciarskie. Zawody narciarskie. Powrót do hotelu. Krótki spacer z treningiem rozluźniającym - rozgrzewką. Obiadokolacja. Analiza jazdy narciarskiej na projektorze. Biała noc. Nocleg.
Dzień 9
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Indywidualne zwiedzanie stolicy Tyrolu - miasta Innsbruck. Czas wolny w kafejkach i cukierniach. Pamiątkowe zdjęcie w Innsbrucku. Przejazd przez Czechy. Wolny czas na posiłek.
Dzień 10
Nocny przejazd autokarem do Polski. Podsumowanie wyjazdu. Zakończenie wycieczki - rozwiązanie grupy w miastach wyjazdowych.
Program, a w szczególności kolejność jego realizacji, może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i narciarskich w poszczególnych ośrodkach, a także warunków drogowych.

Cena zawiera

- przejazd autokarem (barek - napoje zimne i gorące w cenie, DVD, LCD)
- 7x śniadanie
- 7x obiadokolacja
- 7x nocleg w hotelu****
- korzystanie z centrum spa
- 6 dniowy karnet narciarski na lodowiec Pitztal, Kaunertal, Stubai, Seolden
- instruktor narciarski
- jazda w grupie
- amatorska wideo rejestracja jazdy na nartach
- wycieczka fakultatywna do Aqua Dome
- ubezpieczenie KL NNW
- program ski safari

Cena nie zawiera

- biletu wstępu do Aqua Dome - baseny
- napoi do obiadokolacji

Zakwaterowanie

Bardzo nowoczesny hotel ****

Do dyspozycji gości w cenie

Bio Sauna, fińska sauna, Inra kabina, basen , whirpool fitness centrum, siłownia.

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje. Bufet śniadaniowy rozszerzony BIO. Obiadokolacja - menu do wyboru z 3 dań.

Szkolenie narciarskie

Wyjazd z instruktorem narciarskim. Codziennie jazda z instruktorem 3,5 h. Szkolenie narciarskie z elementami sportowymi: nauka jazdy na tyczkach, amatorska wideo rejestracja i analiza wieczorem.

Ski Safari

Ski Safari to specjalistyczny serwis narciarski obejmujących oferty zimowe na narty i snowboard w Alpy do Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji oraz Polski, Słowacji, Czech i Słowenii. Cechą charakterystyczną Ski Safari jest to, że codziennie jesteśmy na innym stoku, poznajemy nowe tereny narciarskie i mamy wrażenia, które umożliwiają poznanie ogromnej ilości tras narciarskich, fantastycznych widoków, panoram na Alpy i szczyty górskie. Wyjazdy te gwarantują najwyższą przyjemność i są przeznaczone dla miłośników nart i snowboardu. Do dyspozycji oddajemy znakomite ośrodki narciarskie, słynne z pucharów świata, zawodów narciarskich i snowboardowych o światowej randze. Codziennie czekają na uczestników wyjazdów nowe niespodzianki. Moc narciarskich wrażeń, ekscytująca atmosfera alpejskich kurortów, apreski, relaks po nartach na basenach i termalnych kąpieliskach, dokonała kuchnia i wieczorna wideo analiza jazdy na nartach, sprawiają, że nie ma miejsca na nudę. Codziennie na stokach narciarskich uczestnikom towarzyszy instruktor narciarski, który zapewnia szkolenie, doskonałą zabawę, współzawodnictwo oraz bezpieczeństwo na stokach dla początkujących, średnio zaawansowanych i zawodowych narciarzy. Każdy wyjazd ma swój indywidualny klimat i charakter ski safari.
Wszystkie oferty -Ski Safari” są kompletne i kompleksowe i zawierają pełny pakiet świadczeń: transport autokarem, zakwaterowanie w dobrych hotelach, wyżywienie, karnet narciarski, codziennie transfery na stoki narciarskie, opiekę instruktora narciarskiego, szkolenie narciarskie z elementami sportowymi na tyczkach i zawodami, ubezpieczeniem KL, NNW.

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
Bielsko-BiałaBP stacja ul. Warszawska19:00
GliwicePlac Piastów17:00
KatowicePlac Oddziałów Młodzieży Powstańczej18:00
KrakówBP/KFC Josepha Conrada 8117:00
Wrocław2BP stacja ul. Karkonoska16:00

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA
2018-03-23 - 2018-04-01
(Piątek - Niedziela)
10 katalogowa 2699 PLN zarezerwuj
2018-03-30 - 2018-04-08
(Piątek - Niedziela)
10 katalogowa 2699 PLN zarezerwuj


Przejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony