phone +48 33 813 90 00 phone infolinia 801 62 62 84

Strasburg - Lazurowe Wybrzeże - oferta dla grup zorganizowanych

Podobne oferty

Symbol oferty: 5446099/111
Strasburg - Lazurowe Wybrzeże - oferta dla grup zorganizowanych
Strasburg - Lazurowe Wybrzeże - oferta dla grup zorganizowanych

Ramowy program wyjazdu

I dzień: 10.06.2013
Wyjazd z Hecznarowic w godzinach porannych. Postój w Pradze: krótki spacer po mieście - Hradczany: Katedra św. Wita, Zamek Królewski, Kościoł św. Jerzego, Złota Uliczka, Ogrody Waldsteina; Most Karola, Rynek Staromiejski z Ratuszem. Dalszy przejazd przez Czechy, Niemcy do Francji.
II dzień: 11.06.2013
Przyjazd do Strasburga - miasta w całości wpisanego przez UNESCO na światową listę dziedzictwa ludzkości, w którym mieszają się wpływy francuskie i niemieckie Nie bez przyczyny swoją siedzibę ma tutaj Rada Europy i Parlament Europejski. Zwiedzanie miasta: Pałac Rohan, Katedra Notre Dame, Synagoga Pokoju, Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Czas wolny. Zakwaterowanie w hotel. Nocleg.
III dzień: 12.06.2013
Po śniadaniu przejazd na Lazurowe Wybrzeże. Zakwaterowanie w hotel. Czas wolny. Nocleg.
IV dzień: 13.06.2013
Po śniadaniu zwiedzanie Lazurowego Wybrzeża. Cannes - spacer słynnym bulwarem Croisette, ze szpalerem z palm i odciśniętymi śladami dłoni gwiazd filmowych. Nicea - znany ośroed turystyczny położony nad błękitną Zatoką Aniołów Przejazd do Monte Carlo. Spacer po mieście z możliwością obejrzenia jednego ze słynnych kasyn. Przejazd do Monaco. Spacer po stolicy Księstwa. Zwiedzanie: Katedra św. Mikołaja, w której znajduje się nagrobek słynnej aktorki Grace Kelly, Place du Palais przed Pałacem Książęcym wzniesionym na szczycie Rocher, Oceanarium lub Ogród Botanicznym. Czas wolny. Ok. godz. 21.00 wyjazd w kierunku Włoch.
V dzień: 14.06.2013
Przyjazd do Wenecji. Przepłynięcie barką turystyczną w pobliże Placu św. Marka. Dziewięciogodzinny pobyt w Wenecji. Zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem historycznego centrum Wenecji: Piazzetta San Marco, Piazza Sana Marco, bazylika św. Marka, most Rialto. Czas wolny na zakup pamiątek. W drodze powrotnej na Punta Sabbioni możliwość zorganizowania wycieczki łodzią po Lagunie Weneckiej - wizyta w hucie szkła na wyspie Murano i na wyspie Burano, słynącej z wyrobu koronek i kolorowych rybackich domków. Ok. godz. 15.00 (po 9 godzinach) wyjazd do Polski. Przejazd przez Austię i Czechy.
VI dzień: 15.06.2013
Przyjazd do Hecznarowic w godzinach porannych.Atrakcje

Godziny wyjazdów

Punkty LoyaltySystem

  Zniżka przyznana w punktach: 2% od wartości transakcji

Terminy i ceny:

termin dni typ oferty cena od osoby   REZERWACJA
2018-06-04 - 2018-06-09
(Poniedziałek - Sobota)
6 katalogowa 865 PLN zarezerwuj


Przejdź do strony głównejPrzewiń do góry strony